Mbyllen disa markete në Tetovë, Gostivar dhe Kumanovë, Bekteshi: Nuk do të ndalem, radhën marketet e fshatit

Ministri i EkonomisĂ«, Kreshnik Bekteshi ka qenĂ« mysafir nĂ« “10 Minuta” nĂ« TV21. Duke folur pĂ«r…

Ekskluzive: Spitali i Beogradit e konfirmon Radoiçiqin si pacient

Milan Radoiçiq i cili u zu me video xhirime se ishte organizator i grupit terrorist qĂ«…

Shtetas të Taxhikistanit dhe Pakistanit përleshen fizikisht në UEJL

Sot (27-shtator) rreth orĂ«s 11:00, zyrtarĂ«t policorĂ« tĂ« SPB-TetovĂ« kanĂ« arrestuar personat M.F. (23) dhe A.Sh…

Hashim Thaçi përmes telefonit i shpreh ngushëllime familjarëve të Afrim Bunjakut

Ish presidenti i KosovĂ«s, Hashim Thaçi i ka shprehur ngushĂ«llime familjarĂ«ve tĂ« rreshterit Afrim Bunjaku. KĂ«tĂ«…

Gjendet i vdekur 66-vjeçari nga Gostivari

TĂ« martĂ«n nĂ« orĂ«n 07:30 Ă«shtĂ« raportuar se nĂ« Spitalin e PĂ«rgjithshĂ«m “Ferid Murad” nĂ« Gostivar,…

Arrestohet 42-vjeçari nga Senakosi i Gostivarit, dërgohet në burg për vuajtje të dënimit

PjesĂ«tarĂ«t e policisĂ« sĂ« Gostivarit, tĂ« hĂ«nĂ«n nĂ« ora 15:45, me urdhĂ«r tĂ« gjykatĂ«s, kanĂ« arrestuar…

Kodi i ri Penal, ulet dënimi për abuzim seksual me fëmijët

Kodi i ri Penal do t’i dĂ«nojĂ« mĂ« pak personat qĂ« abuzojnĂ« seksualisht me fĂ«mijĂ«t nĂ«n…

Kim Mehmeti: Mbajnë zi pse nuk vranë më shumë shqiptarë?!

Nga Kim Mehmeti Sot nĂ« Serbi Ă«shtĂ« ditĂ« zie. Shtizat janĂ« lĂ«shuar nĂ« gjysmĂ« shtizĂ« dhe njerĂ«zit…

Sveçla: Njëri nga të vrarët, turpëroja e Vulinit

Ministri i PunĂ«ve tĂ« Brendshme tĂ« KosovĂ«s, Xhelal Sveçla, ka njoftuar se njĂ«ri nga tre sulmuesit…

“Ushtria serbe ua ka dhĂ«nĂ« sulmuesve lansuesin e granatave”, Sveçla publikon dokument

Ministri i BrendshĂ«m i KosovĂ«s, Xhelal Sveçla, publikoi nĂ« rrjete sociale njĂ« dokument tĂ« ushtrisĂ« serbe,…