Aksion anti-drogë, bastisje të mëdha në disa rajone të Shkupit

Policia po zhvillon një aksion të madh kundër drogës në disa rajone të Shkupi. Burime të Alsat njoftojnë se bastisje po zhvillohen në Çair, Gazi Babë, Gërçec të Sarajit dhe Hasanbeg. Aksioni po vazhdon ndërsa deri më tani ka disa të arrestuar.

Advertisement

Lajmi është në përditësim…

Advertisement

Leave a Reply