Aksident në Çair: I lënduar rëndë drejtuesi i motoçikletës

MPB ka lajmëruar se dje në ora 11:10 është paraqitur që në rrugën “Hasan Pasha” në Shkup ka ndodh një aksident rrugor mes një automjeti “Mercedes” e drejtuar nga R.K (66) nga Shkupi dhe motoçikleta Jamaha e drejtuar nga B.M.(29) nga Shkupi.

“Nga aksidenti i bërë është i lënduar rëndë ka pësuar drejtuesi i motoçikletës, i cili është dërguar në spitalin e përgjithshëm të “Shën Naum Ohri”. Kontrolli është bërë nga ekipi inspektues nga SPB Shkup” – njoftoi policia.

Advertisement
Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *