Pse po hesht Edi Rama kur njerëzit e tij shkelin rregullat e kovid-19?

Në Durrës siç ka publikuar vetë deputeti i PS Lefter Koka po shkelen hapur rregullat anti-kovid. Ai madje ka publikuar vetë foto nga eventi me hashtagun “#shqiperiaqëduam”.

Advertisement

Kujtojmë se Qeveria e Shqipërisë gjobit kundërshtarët e saj, bile në disa raste gjobitja është bërë me urdhër të kryeministrit Rama. Dëshmitarë për këtë jemi në rastin kur u gjobit aktori e Bes Kallaku, vetëm se kishte ftuar Presidentin Meta. Bile darka e tij ishte në mjedis të hapur dhe në një restorant brilant me kushte dhe rregulla ndaj kovid.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *