Aksident i rëndë në Çajle të Gostivarit, një i vdekur

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në fshatin Çajle të Gostivarit.

Advertisement

Sipas informatave paraprake raportohet për një person të vdekur dhe disa të lënduar.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *