Forenzika në vendin e ngjarjes, mbulojnë trupin e pajetë të grabitësit të vrarë (FOTO)

Është vrarë personi i tretë që ka qenë i përfshirë në një grabitje javën e kaluar në Suharekë.

Advertisement

I dyshuari i cili ka qenë në kërkim, dyshohet se ka mbetur i vdekur gjatë një shkëmbimi me armë zjarri mes tij dhe policëve.

Insajderi sjell pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet edhe viktima e shtrirë në tokë dhe ekipet e mjekësisë ligjore afër.

Policia e Kosovës ende nuk ka dhënë detajet.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *