Gjuajtje me armë në Kumanovë, një i plagosur

Para disa minutave në qendër të qytetit në Kumanovë është regjistruar një incident i armatosur.

Advertisement

Jozyrtarisht një person ka gjuajtur me armë në drejtim të një personi të cilin e ka plagosur në këmbë.

Policia ka dalë në vendjn e ngjarjes dhe po kryen hetime.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *