Arrestohet 34-vjeçari nga Reçica e Vogël e Tetovës, gjatë kontrollit i gjendet marihuanë

Me datë 23.02.2024 në ora 19:45 në Tetovë, zyrtarë policorë nga SPB Tetovë kanë privuar nga liria A.B. (34) nga fshati Reçicë e Vogël e Tetovës për shkak se i është gjetur dhe konfiskuar marihuana. Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë një dorëzim përkatës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *