VIDEO/Aksident i rëndë në Kollar të Kërçovës

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në fshatin Kollar të Kërçovës, transmeton TV21.

Aksidenti erdhi pasi një veturë nga rruga ka rënë në lumin që kalon në këtë fshat.

Nga terreni mësohet se ka edhe viktima dhe se vetura është me targa të Shkupit.

TV21 ka kontaktuar edhe Policinë për të dhënë më shumë detaje, por deri tani pa përgjigje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *