Rast i rënd tragjik në Gajre të Tetovës, humb jetën një 64 vjeçar

Sot (31 dhjetor) në orën 10:20, në SPB Tetovë, është raportua se në fshatin Gajre të Tetovës, derisa kryente punime ndërtimore, është shembur një mur mbajtës dhe ka rënë mbi personin G.I. (64) nga ky fshat dhe i ka shkaktua lëndime fatale nga të cilat ka vdekur në vend.

Advertisement

Mjekët nga Ambulanca e Tetovës, kanë konfirmuar vdekjen e tij. Prokurori Publik dhe Ekipi nga SPB Tetovë kanë kryer inspektimin kurse me urdhër të Prokurorit trupi i pajetë i të ndjerit i është dorëzuar familjes.

Advertisement

Leave a Reply