Kandidati për kryeministër Albin Kurti uron për Vitin e Ri

Kandidati për Kryeministër të Kosovës nga rradhët e Vetëvendosjes Albin Kurti ka uruar për festën e Vitit të Ri bashkë me bashkëshorten dhe vajzën e tij.

Advertisement

“Me dëshirë dhe shpresë për një Vit vërtet të Ri, të gjithë Juve dhe të dashurve Tuaj: Gëzuar 2021!”, ka shkruar Kurti në profilin e tij në Facebook.

Advertisement

Leave a Reply