Polici shpëton 27 vjeçarin në Prishtinë që tentoi të vetvritet, u godit me boks në fytyrë, por ia arriti qëllimit

Policia e Kosovës ka arritur të shpëtoj një person, 27 vjeçar, sot, i cili kishte tentuar ta vras vetën duke u hedhur nga Objekti i Psikiatrisë në Prishtinë.

Advertisement

Indeksonline mëson se personi është me aftësi të kufizuara. Gjatë momentit të shpëtimit, 27 vjeçari kishte goditur në hundë një polic.

Tutje,mësohet se polici do të duhet të operohet, për shkak se ia ka thyer hundën.

Gjendja tash në Objektin e Psikiatrisë është qetësuar dhe 27 vjeçari është nën kontrollë./Indeksonline/

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *