Ndeshjen Chelsea vs Man City, nuk e ndal dot COVID-19

Përkundrazi situatës me virusin Covid, ndeshja mes Chelsea dhe Manchester City do të luhet.

Advertisement

Gjatë ditës së sotme u konfirmua një tjetër pozitiv me COVID-19 te Manchester City, ai është Eric Garcia.

Por, kësaj radhe s’do të ketë shtyrje të takimit, ndeshja e planifikuar me Chelsean do të luhet siç ishte paraparë, nga ora 17:30.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *