Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri në 22 gradë

Paradite moti do të jetë me diell dhe vranësira të vogla deri mesatare. Në orët e pasdites vranësirat do të ritën dhe do të ketë kushte për reshje lokale të shiut. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri në 6 gradë, ndërsa ajo maksimale do të jetë prej 17 deri në 22 gradë Celsius.

Advertisement
Advertisement

Leave a Reply