Paralajmëron Milaim Zeka: Albini po ngutet, hala bash kurgja nuk keni pa

Ish-deputeti Milaim Zeka ka qenë i radhës që ka reaguar pas paralajmërimit për ndryshim të Ligjit për Zgjedhjet e Përgjithshme në vend. Nëpërmjet një shkrimi në Facebook, Zeka s’ka paralajmëruar ditë të mira në të ardhmen.

Advertisement

Ai thotë se veprimet e sotme kanë lënë gojëhapur perëndimorët.

Shkrimi i plotë i Zekës në Facebook:

Hala, bash kurgja nuk keni pa?!!!

Edhe ambasadate perendimore kane ngelur me goje te hapur. Dikush jeton vetem ne kaos, mjegulle, dhe tym.

Lluge ka qene, lluge eshte, akoma me lluge po behet.

Ligji per zgjedhje moti eshte dashte mu votu. Po ma ha mendja qe Albini ashte kah ngutete.

Mire ish kane me u zgjedhe presidenti, pastaj vijne punet tjera. Po me duket se coronavirusi politik po ndikon…!!!/Periskopi

Advertisement

Leave a Reply