Humbi lojën online, “çmendet” 31-vjeçari dhe hidhet nga ballkoni

Një 31-vjeçar nga provinca gjermane e Nordrhein-Westfalen është hedhur nga ballkoni i katit të parë, pasi humbi lojën online.

Advertisement

Sipas të dhënave nga policia, ai ishte duke luajtur me kushëririn e tij dhe në momentin kur humbi u tërbua dhe i afërmi i tij nuk po mundte ta qetësonte. Ai goditi kushëririn e tij dhe më pas u hodh nga ballkoni.

Menjëherë në vendin e ngjarjes mbëriti ambulanca ku i dha ndihmën e parë 31-vjeçarit, i cili fatmirësisht kishtë pësuar dëmtime të lehta.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *