Rrokulliset vetura rrugës për në Kodrën e Diellit (FOTO)

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku ku një veturë ka humbur kontrollim dhe është rrokullisur në aksin për në Kodrën e Diellit.

Advertisement

Shoferi ka mbetur i lënduar, ndihma e shpejtë ka ardhur në vendngjarje e cila e ka tranferuar shoferin deri në spital.

Si ka ardhë deri tek aksidenti pritet të mësohen nga organet kompetente. Policia ka dalë menjëherë në vendngjarje dhe po kryen ekspertizën njofton PaCensurë.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *