Kumanovarja humbi jetën pasi u shtyp nga vetura

Në datën 06.01.2021 në orën 17.20 në rrugën magjistrale Kumanovë – Kriva Pallankë në vendin e quajtur “Livadi”, automjeti i udhëtimit “Citroen Berlingo” me targa të Kumanovës, i drejtuar nga L.M.(66) nga Kumanova, ka goditur B.M.(79) nga Kumanova. Pas aksidentit B.M. është dërguar në Qendrën emergjente-Kumanovë ku dhe i është konstatuar lëndim i rrëndë trupor pas çka në Kompleksin “Nënë Tereza” në orën 23.30 ka ndërruar jetë. Inspektim në vendin e aksidentit ka kryer ekipi inspektues nga SPB Kumanovë.

Advertisement
Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *