Lladrovci për Kurtin: S’mundesh me i thanë gruas tënde çka me ba, e le më Agim Veliut

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci ka thënë se Vetëvendosje nuk arriti ta mbante Qeverinë më shumë se 100 ditë dhe se vetë e kanë nxitur rënien.
Kështu deklaroi ai në një gjatë një interviste në T7.

‘’S’mundesh me i thanë gruas tande cka me bo, se le mo Agim Veliut me i thanë duhet me bo qeshtu. Duhet me pasë një marrëveshje, me bo ma ndryshe. Ai ka dasht me kallxu që i shkarkova krejt bordet, i shkarkova ministrat dhe qe’’, e ka fjalën Lladrovci për Albin Kurtin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *