Arrestohet 30-vjeçari nga Tirana, rrëmbeu dhe përdhunoi ish-të dashurën

Një 30-vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga policia e Tiranës pasi ka përdhunuar ish-të dashurën e tij. Mësohet se bëhet fjalë për Ledjon Spahiun, i cili mban edhe identitetin Besmir Kurtdeda. Policia njofton se ai ka ushtruar dhunë ndaj vajzës, e ka mbajtur peng dhe e ka përdhunuar.

Njoftimi i plotë i policisë:

“Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.2 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit L.S (B.K) 30 vjeç, pasi ka konsumuar veprat penale “Dhuna në familje”, “Mardhënie seksuale me dhunëme të rritura” dhe “Heqja e paligjshme e lirisë”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *