Taksisti ia drejton pistoletën kolegut të tij në Kumanovë

I.M. 21 vjeçar nga Kumanova ka denoncuar në polici se mbrëmë deri sa ka qenë i parkuar me veturë taksie në një rrugë në qendër të qytetit, fizikisht është sulmuar nga kolegu i tij, i cili në një moment ka nxjerrë revolen dhe e ka kërcënuar, njoftojnë nga SPB Kumanovë.
Taksisti e ka denoncuar rastin në polici. Po punohet për ndriçim të plotë të rastit.

Advertisement
Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *