“Albini problem i madh, as nuk po blihet, as nuk po shitet”!

Ish-eprori i lartë i UÇK-së dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari, përmes një postimi në Facebook, thotë se Albin Kurti u bë problem i madh. Ai shkruar se Kurti as nuk po shitet, e as nuk po blihet.

Miftari shkruan se nuk bën me qenë politikanë i tillë në Kosovë, pasi te populli nëse nuk je politikan rrenc e mashtrues nuk ke ardhmëri.

Postimi i plotë:

Ky far Albini shumë problem i madh u bë. As nuk po shitet, as nuk po blihet.

Nuk bën me qenë politikan i tillë, në Kosovë te populli i jonë si duket nëse nuk je politikan rrenc, zuzar, hajn, i korruptuar, mashtrues, gënjeshtar, dhe kurvar e tradhtar nuk ki ardhmëri me qenë,”shtet-formus”!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *