6 vjeçarja nga Tetova goditet për vdekje nga vetura

Sonte rreth orës 18.00 në rrugën ,,Vidoje Smilevski Bato” në Tetovë, ka ndodhur aksident trafiku, ku vetura ,,Volkswagen Golf” me targa të Tetovës e drejtuar nga një 30 vjeçar nga Falishti i Tetovës, ka aksidentuar një vajzë 6 vjeçare e cila pas aksidentmit është dërguar në Spitalin klinik të Tetovës, ku edhe i’u është nënshtruar plagëve të rënda që kishte pësuar dhe ka ndëruar jetë.

Inspektim në vendin e ngjarjes është duke kryer Prokurori publik dhe ekipi nga SPB Tetovë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *