Rama përqesh analistin në studio, videoja bëhet virale (VIDEO)

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama mbrëmë në një intervistë televizive ka eskaluar në debat duke e përqeshur një analist pas pyetjes që i ka bërë drejtpërdrejt në emision.

Advertisement

Rama u nervozua nga pyetja dhe me një përqeshje me zë i është përgjigjur analistit në debatin në TopChannel, shkruan Gazeta Express.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *