Ndërron jetë në moshë të re ballisti nga Tetova Vigan Idrizi-Fronti

Sonte u nda nga jeta Vigan Idrizi – FRONTI. Një njeri shumë meritorë në historinë e Ballistëve.

Advertisement

Ballistët shprehin ngushllime familjes…ISHE DHE MBETESH ME NE!…FRONTI Old School, shkruan faqja e tifozëve të Shkëndijës “Ballistët” në Facebook.

Përndryshe Vigan Idrizi ( 33) ka ndëruar jetë në Klinikën e Shkupit ku ishte transferuar 1 ditë më parë nga Spitali i Tetovë pasi koronavirusi i kishte shkaktuar komplikime të rënda shëndetësore.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *