Arrestohet 44 vjeçarja nga Forina, akuzohet për vjedhje

Dje (12-korrik) rreth orës 15:40, në rrugën “Goce Delçev” në Gostivar, efektivët e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, e kanë privuar nga liria 44-vjeçaren V.A. nga Forina e Gostivarit, e cila më parë kishte kryer vjedhje në një dyqan po në këtë rrugë.
Çështja është duke u sqaruar dhe dokumentuar.

Advertisement
Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *