Pushimet kthehen në tragjedi, turisti serb mbytet në Durrës

Një tjetër pushues ka humbur jetën në vendin tonë. Policia njofton se një shtetas serb është mbytur këtë të martë në Durrës duke u larë në det.

Advertisement

“Më datë 13.07.2021, rreth orës 13:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, është mbytur duke u larë në det shtetasi serb  M. S., 43 vjeç, (pushues)”, bën me dije policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./Gazeta SHQIP

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *