Arrestohen Dardan Molliqaj dhe aktivistë të tjerë të PSD-së

Partia Socialdemokrate ka zhvilluar sot një aksion tek objekti i ish-Rilindjes, shkruan Gazeta Express.

Advertisement

Në këtë aksion në mënyrë të dhunshme janë arrestuar kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj, anëtarët, Zgjim Hyseni, Frashër Krasniqi dhe Nol Nushi.

Në mesin të arrestuarve është edhe një i moshuar.

Deri tek arrestimi i zyrtarëve të PSD-së, erdhi pasi ata shkruajtën “zhvatës”, në makinat zyrtare të Ministrisë së Drejtësisë./Express/

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *