Aksident zinxhirorë në rrugën Tetovë-Jazhincë, lëndohet një person (Foto)

Një aksident zinxhir ka ndodhur mbrëmë në rrugën Tetovë-Jazhincë, në të cilën janë përfshirë tre vetura.

Advertisement

Aksindenti më konkretisht ka ndodhur në fshatin Dobrosh dhe si pasojë, një person ka marrë lëndime të lehta trupore./News33

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *