Arrestohet 27 vjeçarja nga Gostivari, i gjendet kokainë

Mbrëmë rreth orës 21:30 zyrtarë policor të SPB Tetovë kanë arrestuar 27 vjeçaren M.I nga Vrutoku i Gostivarit, pasi gjatë kontrollit të kryer tek ajo është gjetur dhe konfiskuar një sasi e kokainës.

Advertisement

Nga MPB-ja njoftojnë se 27 vjeçarja është ndaluar në stacionin policorë dhe pasi të dokumentohet rasti, do të ngritët padi adekuate.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *