48-vjeçari nga Shipkovica e Tetovës aksidenton këmbësoren 17-vjeçare

Foto: Ilustrim

Dje (20-janar) rreth orës 14:45, në kryqëzimin e rrugëve ,,Strasho Pinxhur“ dhe ,,Todor Cipovski-Merdzan“ në Tetovë, një veturë e tipit ,,Shkoda Rapid“ me targa të Tetovës të cilën e ka drejtuar nga 48-vjeçari A.D. nga Shipkovica e Tetovës, ka aksidentuar këmbësoren e mitur 17-vjeçare. Minorenja e lënduar është transferua në Spitalin Klinik të Tetovës për trajtim mjekësor.

Advertisement
Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *