Skandali i rradhës: Dy zyrtarë policorë rrahin biznesmenin e njohur në qendër të Prishtinës

Video skandalet nga zyrtarët e policisë në Kosovë nuk kanë të ndalur, tani një tjetër rast është publikuar nga mediat, shkruan Gazeta Metro.

Advertisement

Një video e cila shpërfaq dhunë nga dy zyrtarë policor është publikuar sot, ku më 25 janar 2021 dy persona janë rrahur nga këta policë.

Dy personat e rrahur në këto pamje janë L.R. biznesmen i njohur në Prishtinë dhe një person tjetër me inicialet A.A.

Sipas burimeve të Sinjalit njëri nga të dyshuarit është familjar i një eprorit të lartë të Policisë së Kosovës.

Më poshtë mund t’i shihni pamjet e keqtrajtimit nga zyrtarët policorë.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *