Ngjarje e rëndë: Një polic i Kosovës vrau vajzën, pastaj veten në Prizren

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Prizren. Mësohet se incidenti ka ndodhur brenda një familje në këtë qytet.

Dyshohet se një pjesëtar i Policisë e ka vrarë vajzën dhe më pas veten në Prizren, bëjnë te ditur burimet e FrontOnline.

Sipas burimeve jozyrtare vrasësi është zyrtar policor i shtetit të Kosovës.

“Vrasësi është polic, e ka vrarë vajzën,e pastaj veten”, thonë burimet e FrontOnline.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *