Ekzekutohet me dy plumba një person në Fier

Një vrasje me armë zjarri raportohet se ka ndodhur në fshatin Sheq në Fier, paraditen e sotme.

Advertisement

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në qendër të fshatit Sheq, pranë tregut.

Paraprakisht mësohet se janë dëgjuar disa të shtëna, ndërsa një person është gjetur i pajetë me dy plumba brenda automjetit të tij, tip “Mercedes Benz”. Identiteti i viktimës ende nuk dihet.

Sakaq, Policia e Shtetit ka rrethuar të gjithë zonën dhe po punohet për të zbardhur rrethanat e ngjarjes së rëndë.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *