Buzhala: Kurti i thoshte Thaçit “Po të ishte gjallë Adem Jashari, kish me të vra ty” (Video)

Në emisionin Pressing, mbrëmë u analizua vizita e Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit në Skënderaj dhe incidentit që ndodhi. Ja si e shpjegon këtë Berat Buzhala.

Advertisement

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *