Mickoski vazhdon ta kundërshtojë procesin e regjistrimit

Lideri i opozitares VMRO-DPMNE, Hristijan Mickoski ende është në qëndrimin se procesi i regjistrimit në Maqedoninë e Veriut nuk duhet të bëhet me vizita nëpër shtëpi, “pasi siç thotë, ruajtja e shëndetit personal dhe i të afërmve, në këto momente është prioritet.

Prandaj ai edhe sot ka përsëritur propozimin e tij.

“Prandaj ne propozojmë, bëni regjistrim elektronik”, tha Mickoski.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *