Foto nga aksidenti që ndodhi sot në hyrje të Sarajit

Gjatë ditës së sotshme ka ndodhur një aksident në hyrje të Sarajit, gjegjësisht para pompës së benzinës ‘Makpetroll’.

Advertisement

Sipas informacioneve ka edhe të lënduar.

Policia menjëherë ka ardhur në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin e plotë.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *