Tronditet Athina! Shpërthimi i fuqishëm lë pa drita kryeqytetin grek (Video)

Një shpërthim i fortë tronditi Athinën mbrëmjen e sotme. Ngjarja ndodhi rreth orës 23.00 sipas orës lokale. Menjëherë pas shpërthimit gjithë kryqyteti grek mbeti pa drita. Flakët duken që nga qendra e Athinës. Fotot dhe videot u shpërndanë me shpërndanë në rrjetet soociale. Ndërkohë disa zona nuk kanë ende energji elektrike. Shkaqet e shpërthimt nuk bëhen të ditura ende.

Advertisement

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *