Gëzim në familjen e Talat Xhaferit, bëhet gjysh për të dytën herë

Familja e kryeparlamentarit Talat Xhaferi ka një gëzim. Ka ardhur në jetë mbesa, e cila mban emrin Ajola.

Advertisement

Xhaferi nuk ka kërsyer që gëzimin ta shpreh edhe në publik.

Në profilin e tij në “Facebook” ka zgjedhur fjalët më të mira nga një gjysh, për t’i uruar mbesës shëndet dhe lumturi.

“Gjysh për herë të dytë! Sot familja jonë u pasurua edhe me një anëtare të re, na erdhi mbesa – AJOLA! Mirë se erdhe në mesin tonë engjëll, gjyshi të dëshiron rritje të mbarë, shëndet e lumturi në çdo hap të jetës!”, ka shkruar Xhaferi./TV21

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *