Gostivar, nusja sulmon fizikisht vjehrrin

Dje (15-shkurt) rreth orës 16:30, efektivët e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar e kanë privuar nga liria 34-vjeçaren L.A. nga Gjurgjevishti i Gostivarit, e cila më parë kishte sulmuar fizikisht vjehrrin 64-vjeçar, vjehrrën dhe nipin.
E njëjta është mbajt në Stacionin Policor të Gostivarit dhe kundër saj do të pasoj parashtresë adekuate.

Advertisement
Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *