Vdekja e 33-vjeçarit nga Bogovina, policia jep detaje

Njoftim i SPB Tetovë

Advertisement

Dje (15 shkurt) në ora 17 e 15 minuta në SPB Tetovë është raportua se rreth orës 16 e 30 minuta në një kompani në Bogovinë të Tetovës, derisa kanë kryer detyrimet e punës i punësuari J.S. (33) nga ky fshat ka pësuar lëndime fatale nga të cilat ka ndëruar jetë në vend, kurse personi S.I. (31), gjithashtu punonjës i ndërmarrjes, ka marrë lëndime të rënda trupore, të cilat janë konstatuar në Spitali Klinik i Tetovës.

Prokurori Publik dhe ekipi nga SPB Tetovë kanë kryer inspektim të plotë dhe meren masat për dokumentimin e rastit.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *