Kasami: Dy deputet nga opozita shqiptare gati të kalojnë në Lëvizjen Besa

Kryetari i Lëvizjes BESA z. Bilall Kasami, ishte i ftuar sonte në emisionin “Politica” të Televizionit Globi.

Advertisement

z. Kasami, nga kjo intervistë deklaroi që; “Jemi në bisedime me më së paku dy deputet nga kampi opozitar shqiptar, ku ata janë të gatshëm që të kalojnë në shumicën parlamentare, ku gjithashtu ata do ti ndjekin politikat e Lëvizjes BESA, dhe do të jenë pjesë e Lëvizjes BESA”.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *