Arrestohet një person me kokain në Tetovë

Mbrëmë rreth orës 20:30 në rrugën “Ilindenska” në Tetovë, Policia e Tetovës ka arrestuar E.S nga Grupçini pasi tek ai është gjetur kokain. Ai është dërguar në stacionin policor të Tetovës dhe pas dokumentimit të rastit ndaj tij do të parashtrohet padi adekuate, njoftojnë nga Policia e Tetovës, transmeton Gazeta Populli.

Advertisement
Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *