Arrestohet Jordan Mijallkov – Djali i Sasho Mijallkovit

Jordan Mijallkov, djali i ish-shefit të DSK-së Sasho Mijallkov para pak çastesh është arrestuar dhe sjellur në stacionin policor në Kisella Vodë, njofton GazetaPopulli.

Advertisement

Nga MPB konfirmojnë se ai është arrestuar dhe për momentin është në bisedë informative.

GjurmĂ«t e Mijallkovit humbĂ«n dje, kur policia nuk pati sukses ta gjejĂ« qĂ« t’i dorzojĂ« vendimin pĂ«r arrest shtĂ«piak. Nga Prokuroria konfirmuan se ka dyshime qĂ« ish-drejtori Ă«shtĂ« informuar mĂ« herĂ«t pĂ«r paraburgimin dhe prandaj ka ikur./GazetaPopulli.net

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *