Pamje nga vendi i ngjarjes -Momenti kur ambulanca i jep ndihmën e parë gazetarit hulumtues Visar Duriqi

Tre persona e kanë sulmuar fizikisht mbrëmë gazetarin hulumtues të Insajderit dhe autorin e Indoks, Visar Duriqin.

Advertisement

Sulmi fizik ndaj tij është bërë nga tre persona ende të panjohur.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *