Zgjedhjet e 25 prillit/ Kryemadhi dhe Basha firmosin marrëveshjen nesër

Monika Kryemadhi dhe Lulzim Basha firmosin marrëveshjen politike të bashkëpunimit pas zgjedhor në orën 10:00 ditën e nesërme.

Advertisement

Kujtojmë se PD dhe LSI vendosën të dalin me dy lista në zgjedhje dhe jo në një koalicion.

Marrëveshja do të firmoset në një prej hoteleve luksoze të Tiranës dhe jo në njërën prej selive të partive./TCH/

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *