Khloe Kardashian pozon si një sirenë, duket joshëse me dekolte të hapur

Blogerja publikoi një fotografi magjepsëses të saj.

Advertisement

Bashkëthemeluesja e markës ‘Good American’ tregoi pak si shumë me dekoltenë e hapur.

Khloe kishte veshur një veshje për trupi me ngjyrë gri derisa e kishte kombinuar me makijazhin dhe flokët.

Zeshkania shtoi në dukjen e saj një buzëkuq rozë në hundën dhe mollëzat. Khloe e mbishkroi foton: “Gjithmonë me dashuri”.

Ndryshe, një ditë më parë, Khloe postoi një video të saj në palestër para se të fillonte ushtrimet.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *