Momenti kur Policia arreston Meriton Mjekiqi

Pak minuta më parë në Fushë Kosovë është arrestuar moderatori i “Gjoni Black”, Meriton Mjekiqi.

Advertisement

Ai është kapur në shtëpinë e djalit të hallës së tij, i cili i ka deklaruar organeve të rendit se nuk ishte në dijeni që Mjekiqi po kërkohej nga Policia.

Klan Kosova ka qenë në vendngjarje në momentin kur Mjekiqi është kapur dhe është arrestuar.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *