Ja sa vota morrën të gjitha partitë politike në zgjedhjet e 14 shkurtit

Është publikuar tashmë edhe lista e plotë e votave të partive politike në vend, ku më të votuarat janë LVV, PDK dhe LDK, shkruan Gazeta Blic.

Advertisement

Më poshtë gjeni edhe listën e plotë:

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *