Policia arreston dy të rinj nga Çegrani dhe një nga Forina, u gjet marihuanë në veturën e tyre

Foto ilustrim

Mbrëmjen e djeshme (4-mars) rreth orës 23:50, në rrugën rajonale Tetovë-Vollkovij, në fshatin Stençetë Tetovës, pjestarët e policisë të SPB Tetovë kanë privuar nga liria 19-vjeçarin M.I. dhe F.B. nga Çegrani i Gostivarit dhe një 17-vjeçar nga Forina e Gostivarit. Gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre dhe në veturën e tyre “Volkswagen Golf” me targa Gostivarit, të cilën e drejtonte personi F.B. është gjetë marihuanë.
Çështja është duke u sqaruar dhe dokumentuar kështu që kundër personave të përfshirë do të përgaditen parashtresa adekuate./GazetaPopulli.net

Advertisement
Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *